CodeCamp 2021

Podejmij wyzwanie i przenieś swoje umiejętności kodowania na wyższy poziom
Event date
23 August  2021
Time
10:00am

CodeCamp idzie w świat - i to wirtualnie!

Dołącz do nas w sierpniu tego roku na pierwszym w historii, darmowym, wirtualnym  wydarzeniu Kainos CodeCamp i osiągnij wyższy poziom umiejętności kodowania.

Ruszamy w świat i oferujemy miejsca dla uczniów z Irlandii Północnej, Irlandii Południowej, Wielkiej Brytanii, Polski i nie tylko!

Jeśli masz 14-18 lat i chcesz doskonalić swoje umiejętności kodowania, zgłoś się teraz po swoje DARMOWE miejsce i rozpocznij swoją podróż, aby zdobyć doświadczenie w branży technicznej.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

image
Przenieś swoje umiejętności kodowania na poziom stratosfery dzięki naszej interaktywnej, angażującej i super-zabawnej nauce opartej na grach.
image
Dzięki praktycznemu doradztwu pracowników firmy Kainos dowiesz się, jak wygląda praca w branży IT i jak możesz stać się częścią cyfrowej przyszłości.
image
Od budowania zespołu po komunikację, CodeCamp da Ci szansę rozwinąć niektóre z istotnych umiejętności, które pomogą Ci rozwijać się w przyszłości.
image
Będziesz wirtualnie spotykać się i pracować z innymi uczniami, którzy pasjonują się technologią, a także rozmawiać z mentorami Kainos i zaproszonymi prelegentami.
image
Zdobądź najnowszy sprzęt i wygraj niesamowite nagrody technologiczne, od subskrypcji, które pomogą Ci kontynuować Twoją podróż po kodowaniu, po zupełnie nowe urządzenia, których będziesz mógł używać w czasie wolnym.
image

Gdzie, kiedy i jak?

CodeCamp w tym roku odbywa się wirtualnie, co oznacza, że niezależnie od Twojej lokalizacji w Polsce, możesz zgłosić się do udziału!

  • 23 - 27 sierpnia: Polska (realizowane w języku polskim)

BEZPŁATNE wydarzenie będzie trwało od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 z godzinną przerwą na lunch.

Wszystko, co musisz mieć, aby do nas dołączyć, to komputer lub laptop z dobrym połączeniem internetowym i dostępem do Zoom (pobierz tutaj), wszystko inne zostanie zapewnione. Nie przejmuj się wcześniejszym doświadczeniem w kodowaniu - niezależnie od tego, czy jesteś zupełnym nowicjuszem, czy też jesteś zaawansowany, kurs będzie dostosowany do Twojego poziomu wiedzy.

image

Co się dzieje na CodeCamp?

Na przestrzeni tygodnia oferujemy Ci następujące zalety:

  • Codzienne warsztaty kodowania, rozwijające Twoje umiejętności i wiedzę
  • Wykłady zaproszonych ekspertów na różnorodne tematy techniczne
  • Zabawne wyzwania i gry związane z kodowaniem, w których do wygrania są wspaniałe nagrody
  • Interaktywne sesje z innymi uczestnikami CodeCamp

Dzięki ukończeniu kursu zdobędziesz ważne umiejętności i doświadczenie, które pomogą Ci w przyszłych studiach i karierze, dowiesz się, jak to jest pracować w branży technologicznej, poznasz nowych przyjaciół i nawiążesz kontakty, a także, miejmy nadzieję, będziesz się dobrze bawić!